بلاگ

معرفی پرفروش ترین بخارشوی موجود در بازار

معرفی پرفروش ترین بخارشوی موجود در بازار

معرفی پرفروش ترین بخارشوی موجود در بازار ،بهترین بخارشوی دستگاه ایست که بتواند بدون استفاده از مواد شیمیایی مضر سطوح مختلف را تمیز و ضدعفونی می‌کند. این دستگاه را می‌توانید برای ضدعفونی سطوح مقاوم به گرما در خانه یا مناطق تجاری استفاده کنید. یکی از بدترین اتفاق‌هایی که می‌تواند برایمان اتفاق بیافتد، ابتلا به عفونت‌های ویروسی است. ویروس کرونا یا کووید ۱۹ یکی از همین ویروس‌هایی است که تلاش می‌کنیم از ابتلا به آن در امان بمانیم. یکی از روش‌هایی که می‌توانیم از ابتلای خود و اعضای خانواده‌مان به ویروس‌ها جلوگیری کنیم، ضدعفونی کردن خانه است. بنابراین وجود بخارشوی‌‌ها و دیگر مواد ضدعفونی‌کننده در هر خانه‌‌ای ضروری است.

معرفی پرفروش ترین بخارشوی موجود در بازار

بخارشوی‌ برای از بین بردن میکروب‌ها و جلوگیری از عفونت‌های ویروسی

معرفی پرفروش ترین بخارشوی موجود در بازار ،بهترین بخارشو دستگاه ایست که بتواند بدون استفاده از مواد شیمیایی مضر سطوح مختلف را تمیز و ضدعفونی می‌کند. این دستگاه را می‌توانید برای ضدعفونی سطوح مقاوم به گرما در خانه یا مناطق تجاری استفاده کنید. یکی از بدترین اتفاق‌هایی که می‌تواند برایمان اتفاق بیافتد، ابتلا به عفونت‌های ویروسی است. ویروس کرونا یا کووید ۱۹ یکی از همین ویروس‌هایی است که تلاش می‌کنیم از ابتلا به آن در امان بمانیم. یکی از روش‌هایی که می‌توانیم از ابتلای خود و اعضای خانواده‌مان به ویروس‌ها جلوگیری کنیم، ضدعفونی کردن خانه است. بنابراین وجود بخارشوی‌‌ها و دیگر مواد ضدعفونی‌کننده در هر خانه‌‌ای ضروری است.

راهنمای خرید و معرفی انواع بخارشوی‌

معرفی پرفروش ترین بخارشوی موجود در بازار ،برند های زیادی محصولات با کیفیت خود را برای مصرف کنندگان در بازار عرضه میکنند .اما متاسفانه بدون آن که از کاربرد انها اطلاعاتی ندارند و برند های بدون کیفیت به مردم عرضه میکنند.

معرفی پرفروش ترین بخارشوی موجود در بازار

بخار شو مخصوص فرش

این بخارشوی‌‌ها برای تمیز و ضدعفونی کردن فرش بسیار مناسب هستند. به‌علاوه، کم‌ترین اثر نم را به جا می‌گذارند و فرش شما در چند دقیقه خشک می‌شود.

بخارشوی‌ دستی

معرفی پرفروش ترین بخارشوی موجود در بازار ،بخارشوی‌‌های دستی کوچک‌تر هستند و حمل کردن آن‌ها بسیار راحت است. البته این محصولات نسبت به بخارشوی‌‌های سنگین یا هِوی دیوتی (Heavy Duty) قدرت کمتری دارند. بخارشوی‌‌های دستی برای افرادی که می‌خواهند نظافت جزئی و سبک انجام دهند بسیار مناسب هستند. این محصولات ارزان‌تر هستند و حمل کردن آن‌ها بسیار راحت است.

بخارشوی‌‌های سنتی

این نوع بخارشوی‌‌ها بدون جوشاندن آب سطوح را تمیز می‌کنند. برس‌های چرخان این محصول به همراه آب گرم سطوح را تمیز می‌کنند. آب آلوده‌ی ناشی از تمیز کردن سطح در مخزن مخصوصی جمع می‌شود.

معرفی پرفروش ترین بخارشوی موجود در بازار

ویژگی‌هایی که یک بخارشوی خوب باید داشته باشد

معرفی پرفروش ترین بخارشوی موجود در بازار ،با خرید هر نوع بخارشوی‌ی اکتفا نکنید. در ابتدا باید نیازهای خود و توقع‌تان از این محصول را بررسی کنید. پس ابتدا نگاهی به نظافت روزانه‌ی منزل خود بیاندازید. همچنین باید به کف خانه‌تان توجه کنید. کفپوش‌های سخت، فرش، کفپوش‌های لمینت و کاشی هر کدام به بخارشوی‌ خاصی احتیاج دارند. اگر کفپوش خانه‌تان چند نوع مختلف بود، باید یک بخارشوی‌ چندمنظوره خریداری کنید. البته این نوع بخارشوی‌‌ها کمی گران‌تر هستند.

استیم ماپ چیست؟

اگر میخواهید کف خانه همیشه تمیزباشد طی بخار شوی یا استیم ماپ را خریداری کنید . این محصول برای کفپوش های سخت بسیار آسان است و به راحتی این کار را برای شما انجام میدهد ، همچنین می توانید برای تمیز کردن فرش و از بین بردن لکه ها و ضد عفونی نیز از ان استفاده کنید .

برای مصارف مختلف استیم ماپ چندکاره بخرید

معرفی پرفروش ترین بخارشوی موجود در بازار ،تصور کنید کف ‌پوش‌های مختلفی در منزل خود دارید و می‌خواهید یک بخارشوی‌ برای تمیز کردن همه‌ی آن‌ها خریداری کنید؛ برای این کار بهتر است استیم ماپ‌های چندمنظوره را بخرید. این محصولات دارای ابزارهای مختلف هستند و به شما در تمیز کردن کفپوش‌ها، فرش، کانتر آشپزخانه و کاشی‌های سرویس بهداشتی کمک می‌کنند. این نوع بخارشوی‌‌ها نسبت به استیم ماپ‌های معمولی قیمت بالاتری دارند اما برای نظافت چندمنظوره مناسب هستند.

اگر به دنبال طی بخارشوی با استفاده آسان هستید یک استیم ماپ استوانه ای خریداری کنید

طرز کار با استیم ماپ‌های استوانه‌ای بسیار آسان است. این محصولات دارای امکانات چندمنظوره هستند و به شما در تمیز کردن خانه کمک می‌کنند. آن‌ها تقریبا مشابه استیم ماپ‌های چندمنظوره کار می‌کنند. اما در مقایسه با آن‌ها طرز کار آسان‌تری دارند. انتخاب یک استیم ماپ برای نظافت منزل کار ساده‌ای نیست. پیش از آن‌که پول‌تان را برای خرید یک محصول خرج کنید، بهتر است همه‌ی شرایط را در نظر بگیرید. انتخاب یک محصول مناسب بر اساس نیازهای‌تان اهمیت بسیاری دارد. به‌علاوه، هنگام خرید استیم ماپ باید میزان ضدعفونی را در نظر داشته باشید. برخی از استیم‌ ماپ‌ها میکروب‌ها و ویروس‌ها را به خوبی از بین می‌برند اما برخی دیگر اصلا برای این کار مناسب نیستند. با شیوع ویروس کرونا باید محصولی را خریداری کنید که خانه‌ی شما را از وجود ویروس و میکروب پاک کند.

معرفی پرفروش ترین بخارشوی موجود در بازار

طول سیم بخارشوی‌

معرفی پرفروش ترین بخارشوی موجود در بازار ،یکی دیگر از مواردی که هنگام خرید بخارشوی‌ باید در نظر داشته باشید طول سیم است. اگر طول سیم بخارشوی‌ بلند باشد می‌توانید به‌راحتی تمام اتاق را تمیز کنید. بهتر است طول سیم بخارشوی‌ از ۶ متر کمتر نباشد.

اندازه، وزن و میزان تحرک

بیشتر مدل‌های بخارشوی‌ در بازار مناسب مصارف خانگی هستند؛ بنابراین وزن کمی دارند و جابه‌جایی آن‌ها راحت است. اما برخی مدل‌های سنگین هم در بازار موجود هستند. بهتر است مدلی را خریداری کنید که بتوانید آن‌ را به‌راحتی در خانه حرکت دهید. به این ترتیب بدون اینکه وزن سنگین دستگاه را تحمل کنید خانه‌ی خود را نظافت خواهید کرد.

لوازم جانبی

معرفی پرفروش ترین بخارشوی موجود در بازار ،یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های یک بخارشوی‌ قابلیت شست‌وشو و ضدعفونی نقاطی است که دسترسی به آن‌ها مشکل است. بیشتر بخارشوی‌‌ها دارای لوازم جانبی و تجهیزاتی هستند که هرکدام برای انجام کار خاصی طراحی شده‌اند. برای مثال برخی از لوازم جانبی را برای سطوح کوچک با دسترسی سخت و برخی دیگر را می‌توانید برای مناطق بزرگ استفاده کنید. برخی از بخارشوی‌‌ها هراه با لوازم جانبی عرضه می‌شوند اما در برخی مدل‌ها لوازم جانبی را باید به‌صورت جداگانه خریداری کنید. بخارشوی‌‌ها و استیم ماپ‌ها دارای انواع لوازم جانبی برای کارهای مختلف هستند. این لوازم به شما کمک می‌کنند برخی از کارهای مربوط به نظافت را راحت‌تر انجام دهید.زمانی‌که قصد دارید یک بخارشوی‌ خریداری کنید باید بر اساس نیازهای‌تان بهترین بخارشوی و مدل را با لوازم جانبی مناسب انتخاب کنید.

زمان جوشیدن و خنک شدن

در بیشتر مدل‌های بخارشوی‌ باید پیش از پر کردن دوباره‌ی مخزن منتظر خنک شدن دستگاه باشید. بهترین بخارشوی‌‌ها دارای دوو مخزن آب هستند؛ بنابراین نیازی نیست برای پر کردن مجدد منتظر خنک شدن دستگاه باشید. اگر آب در مدت زمان کمی به جوش بیاید، به این معنا است که مخزن دستگاه کوچک است.

معرفی پرفروش ترین بخارشوی موجود در بازار

فشار بخارشوی‌

معرفی پرفروش ترین بخارشوی موجود در بازار ،راز یک نظافت بی‌نقص با بخارشوی‌ فشار آن است. هرچه فشار بخار بیشتر باشد راحت‌تر می‌توانید خانه را نظافت کنید. پیش از خرید بخارشوی‌ به فشار بخار دستگاه و میزان پایداری آن توجه کنید. بخارشوی‌‌هایی که دارای کیفیت پایین هستند، بخار را با فشار بیرون می‌دهند اما پایداری بخار آن‌ها بسیار کم است.

ماشه بخارشوی‌

سعی کنید محصولی را خریداری کنید که ماشه‌ی آن به‌راحتی در دسترس باشد. این ویژگی به شما اجازه می‌دهد هر زمان که خواستید بخار را متوقف یا استفاده کنید. به‌علاوه، باعث صرفه‌جویی در آب و فشار بخار می‌شود. بخارشوی‌‌هایی که این ماشه را ندارند همیشه روشن هستند.

کیفیت ساخت

معرفی پرفروش ترین بخارشوی موجود در بازار ،اگر می‌خواهید از دوام بخارشوی‌ خود اطمینان حاصل کنید، بهتر است محصولی را خریداری کنید که کیفیت ساخت خوبی داشته باشد. دیگ بخار قبل دستگاه بخارشوی‌ محسوب می‌شود. پس بهتر است بخارشوی‌ی بخرید که دیگ بخار آن از استیل ضد زنگ ساخته شده باشد.

پدهای قابل شست و شو و تعویض

یکی دیگر از موارد مهمی که باید در خرید بخارشوی‌ به آن توجه کنید در دسترس بودن پد و حوله‌ی بخارشوی‌ در بازار است. ممکن است بخارشوی‌ی را انتخاب کنید که لوازم جانبی و تجهیزات آن را به‌راحتی بتوانید در بازار پیدا کنید.

معرفی پرفروش ترین بخارشوی موجود در بازار

آیا ظرفیت مخزن اهمیت دارد؟

معرفی پرفروش ترین بخارشوی موجود در بازار ،هرچه مخزن بخارشوی‌ بزرگ‌تر باشد، مدت زمان بیشتری برای تمیز کردن صرف می‌کند. برخی از مدل‌های بخارشوی‌ دارای مخزن‌های قابل پر کردن هستند و می‌توانید هر زمان که خواستید آن‌ها را مجدد پر کنید. در این مدل بخارشوی‌‌ها اندازه‌ی مخزن اهمیت ندارد زیرا هر زمان که بخواهید می‌توانید آن را پر کنید. اگر بخارشوی‌ی که خریداری کرده‌اید دارای مخزن جدا نشدنی است، همه‌ی آب مورد نیاز به‌صورت هم‌زمان گرم می‌شود. در این صورت برای پر کردن مجدد مخزن باید حدود ۲۰ دقیقه صبر کنید تا دستگاه خنک شود.

آیا از بخار شوی می‌توان برای تمیز کردن تمام سطوح استفاده کرد؟

از بخار می‌توانید برای تمیز کردن بیشتر سطوح استفاده کنید. اما در برخی مواقع استثنا وجود دارد. برخی از سطوح ممکن است در برابر مقدار زیاد آب واکنش بدی نشان دهند. برای مثال سطوح سخت چوبی را نمی‌توان با آب فراوان شست زیرا باعث ایجاد برآمدگی در سطح می‌شوند. اگر بخار را به‌صورت مستقیم یا با استیم ماپ به سطوح تماس دهید ممکن است شرایط بدتر شود. البته سری استیم ماپ بیشتر گرمای بخار را جذب می‌کند اما ممکن است خیس بودن سری یا پد برای برخی سطوح ضرر داشته باشد.

آیا بخارشوی‌ ساس را از بین می‌برد؟

معرفی پرفروش ترین بخارشوی موجود در بازار ،تمیز کردن با بخار یکی از موثرترین روش‌ها برای از بین بردن ساس و تخم ساس است. دمای بسیار بالای بخار برای ساس‌ها کشنده است. برای تمیز شدن لوازم منزل و از بین بردن ساس‌ها از سری‌های مخصوص لوازم منزل یا تشک استفاده کنید. بخارشوی‌ را خیلی آهسته بر روی سطوح حرکت دهید. اگر می‌خواهید از کشته شدن ساس‌ها مطمئن شوید بهتر از ۳۰ ثانیه سری بخار شوی را روی نقطه مورد نظر قرار دهید. حتما تمام سطح را پوشش دهید و سری بخار شوی را در شکاف‌های اطراف تخت هم به‌کار ببرید. تشک‌، ملحفه و زیر تخت را فراموش نکنید.

معرفی پرفروش ترین بخارشوی موجود در بازار
بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *